TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNİ KINIYORUZ..


Açıklama: Bu güzelim ülkenin ekmeğini yiyerek nankörlükte sınır tanımayanları şiddetle kınıyoruz. Keşke teröristleri düşündüğünüz kadar doktorlarımızın çözüm bekleyen sorunlarını da bu kadar düşünseydiniz.
Kategori: Basında Busad
Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2018
Geçerli Tarih: 16 Şubat 2019, 14:25
Site: Bursa Sağlık Çalışanları Derneği
URL: http://busad.com.tr/icerik.asp?haberID=18


  TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNİ KINIYORUZ..

  Terör örgütlerinin inlerini şanlı Türk ordumuzun dağıtmaya başlamasıyla acil barış çağrısı yapan bu birlik Türk hekimlerini temsil edemez.

  30 yıldır ülkemizi bölmeye çalışan ve onca şehit verilmesine sebep olan bu eli kanlı caniler için üstü kapalı eşitlik özgürlük gibi çığırtkanlıklar yapmaları bizleri derinden yaralamıştır.

  Ruhsal ve sosyal sorun bu zihniyetin ta kendileridir. Şehitlerimiz gelirken sesini çıkartmayan bu topluluk teröristlerin başına bomba yağarken bağırmaya başlıyorsa insanı yaşatmaya ant içmiş bir mesleğin mensupları olamazlar.

  İdoolojik bir saplantının içinde bulunan birlik tarafsızlığını kaybetmiş ve safını iyice belli etmiştir.

  Bu güzelim ülkenin ekmeğini yiyerek nankörlükte sınır tanımayanları şiddetle kınıyoruz. Keşke teröristleri düşündüğünüz kadar doktorlarımızın çözüm bekleyen sorunlarını da bu kadar düşünseydiniz.

 Kendilerine bir kez daha Türk Silahlı Kuvvetlerinin açıklamasını okumalarını öneriyorum. O açıklamada deniliyor ki;  “Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, 20 Ocak 2018 saat 17.00’den itibaren “Zeytin Dalı Harekâtı” başlatılmıştır.

Harekâtın planlama ve icrasında sadece teröristler ve bunlara ait barınak, sığınak, mevzii, silah, araç ve gereçler hedef alınmakta olup, sivil/masum kişilerin zarar görmemesi için her türlü dikkat ve hassasiyet gösterilmektedir denilmektedir.Metin ALTUNDAL