Bursa Sağlık Çalışanları Derneği

Hava Durumu

Anketimize Katılın
Siteyi Beğendinizmi
FaceBook Sayfamız

HASETLİKTEN BOĞULAN İNSANLAR

HASETLİKTEN BOĞULAN İNSANLAR

"Ömrünün hiçbir dakikasını çalışanlarımızın faydasına olacak işler için ayırmayan küçük insanlarla büyük hesaplarımız olmamıştır. Yaptığımız projeleri kafaları karıştırmak adına karalama ve kötüleme gayreti içerisine giren insanlar Hasetlik gibi tedavisi olmayan bir hastalığın içinde debelenip durmaktadırlar."

HASETLİKTEN BOĞULAN İNSANLAR


  Bursa sağlık çalışanları derneği 2012 yılında sağlık çalışanlarını tek çatı altında toplamayı amaçlayarak kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Dernek kurma fikrimiz oluştuğunda bizlere destek verenlerde oldu aman boşver değmez diyenlerde. Sağlık çalışanlarının sosyal tarafı olma yolunda yaptığımız çalışmalar neticesinde bugün itibariyle 3 bine yakın üye sayısıyla büyük bir aile olmuş durumdayız.

  Hiçbir karşılık beklemeden bütün mesaimizi harcadığımız derneğimizin büyüyüp gelişmesi bazı hazımsız meslektaşlarımızı hayli rahatsız etmiş gözükmektedir. Sağlık çalışanları için kılını kıpırdatmayanların, taş üstüne taş koymayanların bizleri eleştirmesi onların karakterleriyle uyumlu bir durumdur.

  Ömrünün hiçbir dakikasını çalışanlarımızın faydasına olacak işler için ayırmayan küçük insanlarla büyük hesaplarımız olmamıştır. Yaptığımız projeleri kafaları karıştırmak adına karalama ve kötüleme gayreti içerisine giren insanlar Hasetlik gibi tedavisi olmayan bir hastalığın içinde debelenip durmaktadırlar.

  Kendimizi hiç yüksekte görmedik ama gereksiz insanlar içinde seviyemizi hiç düşürmedik. Biz yaptıklarımızla verdik cevabımızı. Yapamazlar dedikleri tüm projelerimizi bir bir hayata geçirdik. Onların hayalini bile kuramadıkları projeler başarılı bir şekilde ilerledikçe kalpleri siyah olan insanların yüzlerininde simsiyah olduğunu gördük.

  Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (sav.) dediği gibi ‘’insanların en fenası birine ayrı diğerine ayrı görünen ikiyüzlü insanlardır’’. Derneğimizi sahiplenme yarışına girer gibi gözüküp arkadan iş çevirenlere etrafınizda çokca rastlayabilirsiniz. Dikkat edin bu kişiler ya hiç derneğe üye olmamıştır yada umduğunu bulamayarak dernekten ayrılmışlardır. Bursa sağlık çalışanları derneği kişisel çıkar sağlanmayacak yapıdadır ve böylede olmaya devam edecektir.

  Kapalı kapılar arkasında dedikodumuzu yapan kişilik yoksunu mahlukatların çabaları kesinlikle bizleri yolumuzdan döndüremeyecektir. Eleştirilere her zaman açığız ve bunun yüzümüze mertçe söylenmesi bizleri mutlu edecektir ama bunu insanca yapmayanlara dernek çatısı altında asla müsamaha gösterilmeyecektir.

   Yönetim kurulu ve temsilcilerle canla başla çalıştığımız derneğimizde, emeğimize saygısızlık yapan ve üyeliği dahi bulunmayan dışarıdaki kişilerin bu temiz çatı altında kesinlikle yerleri olmayacaktır.

  İndirim anlaşmalarından ücretsiz avukatlık hizmetine, kurslarımızdan eğitimlerimize, gezilerimizden sağlık sohbetlerimize, sosyal projelerimizden moral gecelerimize, sağlıkçılar köyünden toplu konutlara kadar birçok projeyi hayata geçiren derneğimizin hizmetleri artarak devam edecektir. Biz boşuna demiyoruz Busad yapar yapamayanlar da çamur atar diye. Biz çalışmaya devam edeceğiz onlar konuşmaya devam edecekler.

  Kıskançlıktan beyinlerine oksijen gitmeyen şahıslar, fesatlık yorucu bir iştir boşuna yorulmayın Busad çalışmaya üyelerine fayda sağlamaya devam edecektir.

                                                                                                  Metin ALTUNDAL

                                                                                                            BUSAD

Bu haber 867 defa okunmuştur.

Facebook Google
dene
YORUMLAR 0
  • Hiç yorum yazılmamış.
Basında Busad
  • SAĞLIKTA ÇALIŞANLAR ÇOK MUTSUZ..!SAĞLIKTA ÇALIŞANLAR ÇOK MUTSUZ..! Kurumların ve Sağlık Bakanlığının yaptırmış olduğu çalışan memnuniyet anketinde çıkan sonuçlar tabiri caizse yerin ...
    384 defa okundu
  • SAKIN BİZLERİ SEÇİM VAADİ YAPMAYIN..!SAKIN BİZLERİ SEÇİM VAADİ YAPMAYIN..! Seçim meydanlarında Sağlık çalışanlarının özlük haklarıyla ilgili vaatler duymak istemiyoruz. İcraat zamanı çoktan ...
    736 defa okundu
  • ÇANAKKALE GEZİSİ..ÇANAKKALE GEZİSİ.. Çanakkale şehitlik turumuz esnasında; metrekareye 6000 merminin düştüğü ve yaklaşık 253.000 Mehmetçiğimizin Şehitli...
    1263 defa okundu
Copyright © 2017 , Sitemizde bulunan yazı, resim ve materyaller izinsiz kopyalanamaz.
İletiŞim: Aktarhüsam Mh. F. Çakmak Cad. Doğan Ap. No:37/1 Osmangazi Bursa Tel: 05303012606 Fax: 02242238880