Bursa Sağlık Çalışanları Derneği

Hava Durumu

Anketimize Katılın
Siteyi Beğendinizmi
FaceBook Sayfamız

DOĞUNUN SAĞLIK ÜSSÜ GÜRSU CÜNEYT YILDIZ DEVLET HASTANESİ

DOĞUNUN SAĞLIK ÜSSÜ GÜRSU CÜNEYT YILDIZ DEVLET HASTANESİ

"ŞEHİR HASTANESİNE PERSONEL GÖNDEREBİLMEK İÇİN ORTATA ATİLAN BİR YALAN..
Kapanacak denilen Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet hastanesi Şehir hastanesine gitmek istemeyen personelin önünü kesmek için bilinçli bir şekilde ortaya atılan kocaman bir safsatadır..
Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Bursa’da kapanacak en son hastanedir bu böyle biline.."

 

Kapanacak olan hastanelerdeki personelden yoğun bir şekilde tayin talebi gören hastaneyi şehir hastanesine Personel gönderebilmek adına ortaya atılan kapanacak safsatası siyasilerin ve bizleri yöneten üst yöneticilerin ayıbıdır. Kendi işini yürütebilmek adına bu dedikoduya sesini çıkartmayan idarecilerimizden gürsu halkını ve çalışanları rahatlatacak açıklama bekliyoruz.

 Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Bursa’da kapanacak en son hastanedir bu böyle biline.. Hayırseverlerin katkılarıyla yapılan ve şehit bir Başkanın adını taşıyan bu hastane kurum idarecilerinin üstün gayretleri ve özverili çalışanların gayretleri sayesinde ilçe halkına büyük oranda cevap veren bir kurum haline gelmiştir.

      DOĞUNUN SAĞLIK ÜSSÜ GÜRSU CÜNEYT YILDIZ DEVLET HASTANESİ

     17 branşta poliklinik hizmetleri, 24 saat acil servis ve cerrahi müdahale hizmetlerinin yanında; Endoskopi, Sistoskopi, Kolonoskopi, Gastroskopi, Rektoskopik işlemler, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonlarıyla, EFOR, EKG, EEG, EMG, USG, Solunum Fonksiyon Testi, Odyometrik Değerlendirme, Yenidoğan İşitme Tarama Testi, NST hizmetleri gibi Ayaktan Teşhis ve Tedavi hizmetlerini vermektedir. Tam teşekküllü 24 saat hizmet veren biyokimya laboratuvarı, Kan Alma, Kan Transfüzyon Merkezi, Gebe İzlem, Bebek İzlem, Anne Bilgilendirme, Sosyal Hizmetler, Organ Bağışı Birimi ve Evde Bakım hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmekte olup, bu çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek daha fazla hizmet sunmayı planlamaktadır.

    1.Basamak Genel Yoğun Bakım standartlarına sahip 4 yataklı yoğun bakımımız ve 6 yataklı 2. Basamak Yoğun Bakımımız hizmet vermektedir. Ameliyathanemizde 3 Genel Ameliyat Salonu, Doğumhane Salonu ve 75 klinik yatağı kapasitesi ile hastane binamız, sağlık, idari, mali ve teknik hizmetlerle personeliyle hizmetine devam etmektedir.

    Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak hizmet vermek, hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek, her gün daha çok çalışma, azim ve kararlılığı içindedir.


                                                                         Metin ALTUNDAL

Bu haber 348 defa okunmuştur.

Facebook Google
dene
YORUMLAR 0
  • Hiç yorum yazılmamış.
Basında Busad
Copyright © 2017 , Sitemizde bulunan yazı, resim ve materyaller izinsiz kopyalanamaz.
İletiŞim: Aktarhüsam Mh. F. Çakmak Cad. Doğan Ap. No:37/1 Osmangazi Bursa Tel: 05303012606 Fax: 02242238880