Bursa Sağlık Çalışanları Derneği

Hava Durumu

Anketimize Katılın
Siteyi Beğendinizmi
FaceBook Sayfamız

GURURLA ONURLA 8.YIL

GURURLA ONURLA 8.YIL

"Busad; Makam mevki, tayin terfi işlerinden uzak, siyasi görüş ya da sendikal tercihinden dolayı ayrım yapmaksızın bayrağımızın altında yaşamaktan rahatsız olmayan tüm sağlıkta çalışanları kucaklayan yegane bir sivil toplum kuruluşudur."


GURURLA ONURLA 8.YIL


İYİKİ VARSIN BUSAD

Busad; Makam mevki, tayin terfi işlerinden uzak, siyasi görüş ya da sendikal tercihinden dolayı ayrım yapmaksızın bayrağımızın altında yaşamaktan rahatsız olmayan tüm sağlıkta çalışanları kucaklayan yegane bir sivil toplum kuruluşudur.

Hiç kimsenin arka bahçesi olmadan omurgalı bir şekilde çalışanlara hizmet etme çabasında olan derneğimize sahip çıkmanızı ve bu kutsal yolda bizlerle birlikte yürümenizi istiyoruz.

Tamamen gönüllülük esasına dayalı yürütmeye çalıştığımız bu görevde sizlerin de üye olarak yanımızda olması bizlere güç katacak ve hedeflerimize ulaşmamızda fayda sağlayacaktır.

Tarafsız ve çıkarsız bir şekilde hizmet etmenin gururunu yaşıyor ve bir sivil toplum kuruluşunun nasıl çalışması gerektiğinin resitalini sunuyoruz.

Doktorundan hemşiresine, memurundan teknisyenine, güvenlik görevlisinden sekreterine, idarecilerden, temizlik personeline kadar herkesin gönül rahatlığıyla üye olabileceği birleştirici TEK ÇATI’dır Busad.

Sosyal tesis;

Her ilde bir dernek her derneğe bir sosyal tesis projesi ile çıktığımız bu yolda sağlıkta çalışanlara kazanımlar elde etmeye devam ediyoruz.

Yıllardır özlemini duyduğumuz öğretmenevi, orduevi, polis evi benzeri sosyal tesisleri sağlık çalışanlarına kazandırabilmek amacıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.

İndirim anlaşmalarından gezilere, ücretsiz hukuki destekten eğitimlere, toplu yaşam alanlarından festivallere kadar birçok alanda yaptıklarımızla taklit ve takdir edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar vermiş olduğunuz ve bundan sonrada vereceğinizden şüphe duymadığımız desteklerinizden dolayı hepinize şahsım ve yönetim kurulum adına şükranlarımı sunuyorum.

Sevdiklerinizle mutlu huzurlu ve başarılı yarınlar diliyorum.


                                                                                        Metin ALTUNDAL

                                                                         Bursa Sağlık Çalışanları Derneği

                                     

Bu haber 258 defa okunmuştur.

Facebook Google
dene
YORUMLAR 0
  • Hiç yorum yazılmamış.
Basında Busad
Copyright © 2017 , Sitemizde bulunan yazı, resim ve materyaller izinsiz kopyalanamaz.
İletiŞim: Aktarhüsam Mh. F. Çakmak Cad. Doğan Ap. No:37/1 Osmangazi Bursa Tel: 05303012606 Fax: 02242238880