Bursa Sağlık Çalışanları Derneği

Hava Durumu

Anketimize Katılın
Siteyi Beğendinizmi
FaceBook Sayfamız

Zivanadan çıkan soysuzlar ve serbest bırakan yargıç..!

Zivanadan çıkan soysuzlar ve serbest bırakan yargıç..!

"Konya Numune Hastanesi acil servisinde görevli hemşire Tuğba Yılmaz (25), iddiaya göre, serum iğnesini çıkarırken kolunda kanama oluşan hastanın oğlu Bayram B., tarafından darbedildi. Şüphelinin boğazını sıkıp, kafa attığı Yılmaz'ın kaşına dikiş atıldı. Gözaltına alınan Bayram B., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı."

    Öncelikle adet yerini bulsun diye hemşire arkadaşımıza yapılan çirkin saldırıyı nefretle kınayalım. En yetkili ağızlar bile sadece bunu yapıyor ve kınıyor. Ama ben artık kınama olayından çıkıp bu ve benzeri davranışları sergileyenlere gerekli en ağır cezaların verilmesini istiyorum.

   Bizler son derece mağdur ve sahipsiziz. Çalışanına sahip çıkamayan ve kınamaktan başka birşey yapamayan sağlık bakanına ve onun yetkililerine sesleniyoruz, sizler gece yatağınızda rahat rahat uyurken bizler piskopatlardan dayak yiyoruz. Sizin kınamalarınız Ankaradan öteye gitmiyor haberiniz olsun.

   Artık biçak kemiğe dayandı, bizim adımıza karar verenler iğneyi kendilerine batırsınlar biz çuvaldize razı oluruz.. 

    Kendini yüksek sesle savunana yada karşısında önünü iliklemeyene bile içeri tıkarım atarım hapse diye uyarı yapan yargıçlara buradan sesleniyoruz; bize karşı işlenen suçlarda bu kadar kolay salıverdiğiniz eşkıyaların bir tanesi size görev başında küfür etse ya da kafa atsa ne ceza verirdiniz.. 

   Daha önceki örneklerinde olduğu gibi salıverme konusu basına yansıdığı zaman apar topar tekrardan tutuklama kararı çıkardığınız kişileri baştan salmayıp hapse atarak sonrakilere örnek olmasını sağlayalım.

   Kendini bilmez bazı insanların, bankada sıra beklerken, karakolda ifade verirken, trafikte denetlenirken, mahkemede isminin okunmasını beklerken, vergi dairesinde para ödemeye giderken kuzu olanların sağlık kuruluşlarından içeriye girerken mayına basmış manyak gibi sağa sola saldırmaları kabul edilebilir bir durum değildir.

  Kavga ederek, bağırarak insanların sırasının önüne geçebileceğini düşünen şehir eşkıyaları şunu iyi bilsinlerki sadece ve sadece bizleri huzursuz eder ve işlerinin dahada gecikmesine sebep olur.

   Hiç kimsenin bu tür soysuzların davranışlarına maruz kalmasını istemeyiz, bu yüzdendir ki gerekli caydırıcı cezalar verilmeli ve buna benzer olaylar hiçbir yerde yaşanmamalı, yapanında yanına kar kalmamalı..

                                                                                                                 Metin ALTUNDAL
                                                                                                                        BUSAD

Bu haber 152 defa okunmuştur.

Facebook Google
dene
YORUMLAR 0
  • Hiç yorum yazılmamış.
Basında Busad
Copyright © 2017 , Sitemizde bulunan yazı, resim ve materyaller izinsiz kopyalanamaz.
İletiŞim: Aktarhüsam Mh. F. Çakmak Cad. Doğan Ap. No:37/1 Osmangazi Bursa Tel: 05303012606 Fax: 02242238880