Bursa Sağlık Çalışanları Derneği

Hava Durumu

Anketimize Katılın
Siteyi Beğendinizmi
FaceBook Sayfamız

KAPADOKYA - KONYA

KAPADOKYA - KONYA

"Derneğimizin sizlere sunmuş olduğu etkinlikler içerisinde olmazsa olmaz olan ve maliyetine yapılan gezilerimizden biriyle daha sizlerin hizmetindeyiz. Bizim gezilerimiz ordan burdan toplayarak değil sadece sağlık çalışanları ve yakınlarına yapılan bir etkinliktir. Gezilerimizde kesinlikle den-dan başlayan gibi fiyat uygulaması yoktur. Biz gezilecek yerleri rehber eşliğinde gezer ve tur fiyatlarına dahil ederiz. Bilgilerinize"

Avanos - Ürgüp - Ihlara Vadisi - Göreme -  Derinkuyu -Asmalı Konak-Yeraltı Çarşısı-Tuz Gölü-Konya Mevlana Celaleddın-i Rumi Türbesi- Nasreddin Hoca Türbesi

CUMA: HAREKET

Değerli misafirlerimiz, Bursa Kent Meydanı Avm Önü - 23.30 da gece yolculuğumuza başlıyoruz.otobüs içi ikramları eşliğinde, Nevşehir – Niğde - Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağı’na borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz.

 

1.GÜN CUMARTESİ: IHLARA VADİSİ – DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ – PAŞABAĞLARI - DEVELİ VADİ – ÜÇ GÜZELLER PERİBACALARI – ÇANAK – ÇÖMLEK ATÖLYESİ – ÜRGÜP – AVANOS – GÜVERCİNLİK VADİSİ-ASMALI KONAK

 Sabah Aksarayda alınacak olan serbest kahvaltı sonrası bölge rehberimizle buluşarak Kapadokya turumuza başlıyoruz.Gün içerisinde golu dolu olan turumuzda rehberimiz bizlerle olarak bölgenin tüm güzelliklerini bizlere anlatacaklar. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyenler  yemek sonrası bu turun olmazsa olmazlarından yöreye özgü Türk Gecesi’ne katılabilirler.

 2.GÜN;

Otelde alınacak sabah kahvaltısından sonra Konyaya doğru yola çıkıyoruz.Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuktan sonra Konyaya varıyoruz. Şair, düşünce  ve hoşgörü insanı Mevlana Celaleddin-i Rumi türbesi ve müzesini gezdikten sonra meşhur yöresel etli ekmekten tatmak ve alış-veriş için serbest zamanın ardından dönüşe doğru yola çıkıyoruz. Dönüş yolunda güldürürken bile düşündüren gönül insanı Nasreddin hoca türbesi ve açık hava müzesini gezdikten sonra gece saat 23.00 gibi başladığımız yer olan Bursa Kent meydanına varıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Lüks otobüslerle ulaşım
*4 veya 5* lı otellerde yarım pansiyon konaklama
*Profosyonel rehberlik hizmeti
*Araç içi ikramlar
*Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*  Tüm Öğlen Yemekleri

*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*  Tüm Özel Harcamalar    

*  Müze Giriş Ücretleri

 

Bu haber 956 defa okunmuştur.

Facebook Google
dene
YORUMLAR 0
  • Hiç yorum yazılmamış.
Basında Busad
Copyright © 2017 , Sitemizde bulunan yazı, resim ve materyaller izinsiz kopyalanamaz.
İletiŞim: Aktarhüsam Mh. F. Çakmak Cad. Doğan Ap. No:37/1 Osmangazi Bursa Tel: 05303012606 Fax: 02242238880